Witte Molen NEW Country Chinchilla & Degu 850 g

Witte Molen
846
96,00 Kč

Historie ceny     Historie ceny
Počet
Skladem - dodání do 6. prac. dne

Kompletní krmivo. Výborné müsli, které kromě granulí obsahuje spoustu jiných dobrůtek – třeba sušené šípky, které tito drobní chlupáči zbožňují.

Bojínek luční, sušené šípky, kukuřice, sušená zelenina… Hmm, tak přesně po tomhle kvalitním müsli touží každá činčila a osmák. Je nutričně vyvážené, plné vitamínů a vlákniny a obsahuje jen ty nejkvalitnější suroviny. Jakpak by taky ne, když se na vývoji tohoto krmiva podíleli dlouhé desítky let samotní chovatelé.


Holandský výrobce Witte Molen je na trhu krmiv a dalších doplňků pro hlodavce, ptáky a jiná menší zvířátka už od roku 1740. Produkty vynikají velmi unikátní recepturou, a to hlavně díky tomu, že Witte Molen spolupracuje při vývoji nového krmení přímo s chovateli. A ti přece chtějí pro své mazlíčky jen ty nejkvalitnější suroviny – speciálně pak pro činčily, které potřebují spíše dietní stravu, kde je tak akorát bílkovin i tuků.

DÁVKOVÁNÍ:

V závislosti na zdravotním stavu a životní fázi hlodavce dávkujte 25–45 gramů denně.

SLOŽENÍ:

Produkty rostlinného původu (5 % bojínkové seno), obiloviny, zelenina, minerální látky, ovoce (2,5 % šípky sušené), různé cukry, oleje a tuky.

ANALÝZA:

Hrubý protein 14,5 %, hrubý tuk 3,2 %, hrubá vláknina 19,1 %, hrubý popel 8,6 %. 

Witte Molen
846

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: